Formuojanti procedūra krūtinei Bioline Bodysensaction - Grožio akademija

Formuojanti procedūra krūtinei Bioline Bodysensaction

BODYSENSACTION selektyviai ir intensyviai veikia kūno odos netobulumus - celiulitą, skysčių sulaikymą, riebalų sankaupas - niekada neapleidžiant drėkinimo ir užtikrinant pastovų odos senėjimą lėtinantį poveikį. BODYSENSACTION unikalios procedūros, per trumpą laiką suteikiančios apčiuopiamus rezultatus. Produktų asortimentą sudaro skirtingų produktų kategorijos, išsiskiriančios savybėmis ir poveikiu. Produktų sudėtyje nėra jokių parabenų.

Kam tinkama krūtinę formuojanti procedūra Bioline Bodysensaction Basic?
Siekiančioms krūtinės bei kaklo srities stangrumo ir grožio išlaikymo. 

Kuo ypatinga krūtinę formuojanti procedūra?

Naujos formos paslaptis iš Afrikos ir Lotynų Amerikos. Nematomas stangrinamasis sluoksnis apgaubia kaip natūrali liemenėlė bei gerina krūtinės odos elastingumą ir tonusą.

- Radialinio patempimo poveikis

- Stangrinamasis poveikis

TECHNOLOGIJA

Efektyvi sinergija tarp natūralių veikliųjų medžiagų ir inovatyvių kosmetinių putėsių, suteikian radialinio patempimo ir kosmetinio “liftingo” poveikius.

Formuojanti krūtinės procedūra veikia tris tikslines sritis:

1. Epidermį - stangrinama natūrali krūtinės forma. Afrikinė Kigelija (Kigelia Africana) ir Putoklinis muilius (Quillaia Saponaria) ant krūtinės sukuria nematoną sluoksnį, drėkinantį, stangrinantį ir apsaugantį odos audinius.

2. Derma - apsaugomos kolageno ir elastino skaidulos. Solanaceae ekstraktai apsaugo odos audinių stangrumą ir kompaktiškumą.

3. Raumenys - išlaikomas tonusas. Išskirtinės Bioline krūtinės masažo technikos padeda stimuliuoti didžiuosius krūtinės raumenis (pectoral muscle).

Koks formuojančios procedūros poveikis?

Natūralios stangrinamosios veikliosios medžiagos sukuria nematomą kosmetinį apvalkalą, apgaubiantį krūtinės odą ir suteikiantį specialų radialinio patempimo poveikį.

Rezultatai:

- Natūralios krūtinės formos stiprinimas ir formavimas;

- Natūralaus švelnumo, elastingumo ir drėkinimo atkūrimas;

- Tonizavimas ir apimties suteikimas.

Afrikinė KigelijaPutoklinis muiliusSolanacae

Veikliosios medžiagos: 

Afrikinė kigelija.
 Šio Afrikos augalo ekstrako peptidų struktūra sukuria nematomą elastingą tinklelį ant krūtinės, kuris padeda išvengti odos suglebimo, tonizuoja ir drėkina odą.

Putoklinis muilius. 
Augalas, kilęs iš Čilės. Sudėtyje gausu įvairių cukrų: gliukozės, galaktozės, ramnozės ir ksilozės. Veikliųjų medžiagų molekulės turi drėkinanti, minkštumą ir elastingumą atkuriantį poveikius.

Solanaceae Ekstraktai. Šio ekstrakto proteinų sudėtis suteikia odai intensyvų tonizuojantį poveikį. Slopina fermentų, skaidančių tarpląstelinę matricą, veiklą:

- Veiksminga elastino skaidulų apsauga (odos elastingumas);

- Dermos-epidermio sandūros baltymų apsauga (odos stangrumas);

Kitos veikliosios medžiagos: Vaistinė ožragė, Asiūkliai, Cukrūs ir Krakmolai. Dėl specialios sudėties, jie apsaugo odos struktūros vientisumą, suteikia elastingumo, papildo mineralinių ir maitinamųjų medžiagų atsargas.

Procedūros trukmė:  45 min
Procedūros kaina: 45 €

 

Ši procedūra dera su:

Gelis krūtinei Body Care Crystal Gel
Skysto kristalinio silikono gelis su...
0.00 daugiau