Drenuojantis masažas Bioline Bodysensaction Basic - Grožio akademija

Drenuojantis masažas Bioline Bodysensaction Basic

BODYSENSACTION intensyviai veikia kūno odos netobulumus - celiulitą, skysčių sulaikymą ir riebalų sankaupas, niekada neapleidžiant drėkinimo ir užtikrinant pastovų odos senėjimą lėtinantį poveikį. BODYSENSACTION unikalios procedūros, per trumpą laiką suteikiančios apčiuopiamus rezultatus. Produktų asortimentą sudaro skirtingų produktų kategorijos, išsiskiriančios savybėmis ir poveikiu. Produktų sudėtyje nėra jokių parabenų.


Kam tinkamas drenuojantis masažas Bioline Bodysensaction Basic?
Masažas tinkamas celiulito, strijų, “apelsino žievės” ir vandens sulaikymo mažinimui. Masažo metu stimuliuojami giliieji odos audiniai, ko pasekoje suteikiamas puikus paruošimas BODYSENSACTION kosmetinės procedūroms.

Kuo ypatingas Bioline Bodysensaction drenuojantis masažas?
Bioline masažai susideda iš orginalių ir išskirtinių judesių. Kiekvienas masažas specialiai sukurtas Jums, kad suteikti atsipalaidavimą ir užtikrinti apčiuopiamus rezultatus.

Koks drenuojančio Bioline Bodysensaction Basic masažo poveikis?

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:

Žalioji arbata. Antioksidacinis ir priešraukšlinis poveikis. 

Cukranendrių cukrus. Stimuliuoja natūralią odos veiklą ir suteikia odai lygumo bei švelnumo.

Druska. Vertingas mikroelementų ir mineralinių druskų šaltinis, atliekantis eksfoliaciją, skatinantis negyvųjų ląstelių pašalinimą ir audinių drenavimą. 

Migdolų aliejus. Aliejus, gaunamas šaltojo spaudimo būdu, praturtintas riebiosiomis rūgštimis, baltymais, vitaminais ir mineralinėmis druskomis, suteikia odai maitinimo ir gerina jos būklę.

Centelių ekstraktas. Aukštas flavonoidų kiekis skatina kolageno sintezę, drenavimą ir skysčių pasisavinimą, tonizuoja kraujotaką ir stiprina smulkias paviršines kraujagysles.

Žalioji arbataCukranendrių cukrusJūros druska

Procedūros trukmė: 60 min
Procedūros kaina: 35 €