Celiulito mažinimo programa paplitusiam celiulitui Bioline Bodysensaction Reducing - Grožio akademija

Celiulito mažinimo programa paplitusiam celiulitui Bioline Bodysensaction Reducing

BODYSENSACTION - Kūno grožio „takai“ - specifinės „Bioline” metodikos skirtos gundančios, lieknos ir dailios figūros atnaujinimui.

Kiekvienos metodikos specifinė procedūra, atliekama kartu su DTM (giliųjų audinių mobilizavimo) masažu, pasirinktinai pagal procedūras suteikia drenuojamąjį, liekninamąjį, celiulitą mažinantį arba formuojantį poveikius.  Kiekviena procedūra veikia specifines kūno problematikas: vandens sulaikymą, riebalines sankaupas arba lokalizuotą, infiltruotą, minkštą ir išsklaidytą celiulitą.

Kam tinkama liekninamoji programa pilvo, sėdmenų, šlaunų sritims?
Turintiems plataus spektro celiulitą, riebalų sankaupas, odos senėjimo požymius. 


Kuo ypatinga liekninamoji programa pilvo, sėdmenų, šlaunų sritims?

TECHNOLOGIJA
Liekninamasis kompleksas. Veiksmingas biotechnologinis kompleksas su augaliniais ekstraktais, karnitinu ir konjuguota linolo rūgštimi, tirpina riebalų sankaupas ir gerina siluetą.

Bioline kūno procedūros

Koks liekninamosios pilvo, sėdmenų, šlaunų srities poveikis?
Prabangūs sviestas ir augaliniai ekstraktai poli-jutiminiams geros savijautos pojūčiams ir celiulito bei odos senėjimo požymių mažinimui. Liekninamojo komplekso, kakavos sviesto, kavos ir guaranos sinergija sukuria stiprų energizuojantį poveikį, turintį įtakos skysčiams, pagreitinantį išsklaidytų adipozinių audinių mažinimą ir skatinantį skysčių pertekliaus drenavimą. Intensyvus maitinamasis ir priešraukšlinis veikliųjų medžiagų poveikis suteikia odai švelnumo ir elastingumo.

Procedūros metu: 
- Mažinimas išsklaidytas ir paplitęs celiulitas
- Mažinami “apelsino žievės” požymiai
- Oda tampa švelnesnė, stangresnė, vienodo tono
- Oda atgauna elastingumą ir gyvybingumą

SERUMAS
Liekninimas. Koncentruotas fluidas su karščio-šalčio poveikiu. Stiprus kosmetologinis energizuojantis poveikis pagreitina riebalų ir skysčių pertekliaus metabolizmą.

SVIESTAS
Liekninimas. Švelnios, kreminės tekstūros masažas skatina lipolizės procesą ir formuoja kūno linijas.

EMULSIJA
Formavimas. Mikro emulsija su stangrinamuoju poveikiu formuoja, stangrina ir gerina kūno linijas.

KAKAVOS SVIESTAS
Praturtintas vitaminais, Omega-6 ir fitosteroliais, suteikia išskirtinį drėkinamąjį, minkštinamąjį ir priešraukšlinį poveikius, skatina lokalizuotų riebalų sankaupų ir celiulito mažinimą.

KAVA
Padidina termogenezę, skatina skysčių mobilizaciją ir adipozinių audinių riebiųjų rūgščių metabolizmą, sumažina jų apimtį.

GUARANA (gvaraninė paulinija)
Padidina termogenezę, skatina skysčių mobilizaciją ir adipozinių audinių riebiųjų rūgščių metabolizmą, sumažina jų apimtį.

Kakavos sviestasKavaGuarana

Procedūros trukmė:
45 min
Procedūros kaina: 60 €

Procedūros trukmė: 75 min (+ masažas)
Procedūros kaina: 79 €