Liekninamoji programa pilvo, sėdmenų, šlaunų sritims Bioline Bodysensaction Sliming - Grožio akademija

Liekninamoji programa pilvo, sėdmenų, šlaunų sritims Bioline Bodysensaction Sliming

Kam tinkama liekninamoji programa pilvo, sėdmenų, šlaunų sritims?

Programa skirta intensyviam riebalų skaidymui ir pašalinimui, odos tonuso ir elastingumo gerinimui.

Kuo ypatinga liekninamoji programa pilvo, sėdmenų, šlaunų sritims?

TECHNOLOGIJA

ULTRAGARSO POVEIKIO KOMPLEKSAS. Nauja riebalų kontrolės” technologija, mažinanti riebalų sankaupas ir celiulitą. Veikliųjų medžiagų derinys, papildantis lieknėjimo programą, veikia principu panašiu į ultragarsą, adipocitų lygyje, juos tirpdo, suaktyvina lipolizės procesus ir suteikia kosmetinį liekninamąjį poveikį.
Bioline kūno seminaras 

Koks liekninamosios pilvo, sėdmenų, šlaunų srities poveikis?

Veiksminga jūros ir žemės sinergija, kovojanti su riebalų sankaupomis ir celiulitu.

Visapusiškas kosmetinis liekninimas dėl dvigubo kombinuoto poveikio:

- lipo-liekninamasis poveikis: skatinamas riebalų skaidymas ir pašalinimas

- lipo-energizuojantis poveikis: gerinamas ląstelių metabolizmas, audinių funkcijos, skaidomos skysčių ir riebalų sankaupos, skatinamas riebalų drenavimas ir lipolizė.

Veikliosios medžiagos:

ŠILDOMASIS PURVAS
Liekninimas. Dėl didelės koncentracijos ULTRAGARSO POVEIKIO KOMPLEKSO ir raudonųjų dumblių, šis terminis purvas atlieka intensyvų riebalinių sankaupų šildomąjį - liekninamąjį poveikį. Skatinamas riebalų pašalinimas, formuojama audinių struktūra, stimuliuojama fibroblastų veikla, gerinamas odos tonusas ir elastingumas ir atliekamas kosmetinis probleminių sričių liekninimas.

EMULSIJA
Tonizavimas. Prabangi emulsija, su ULTRAGARSO POVEIKIO KOMPLEKSU ir Macrocystis Pyrifera dumbliais, alginatų šaltiniu, praturtintu mineralinėmis medžiagomis, amino rūgštimis ir vitaminais, gerina odos struktūrą, stangrumą bei suteikia tonizuojantį poveikį. Skirta sustiprinti ir užbaigti liekninamąjį šildomojo purvo poveikį.

RAUDONIEJI DUMBLIAI
Lokaliai veikia riebalų sankaupas, skatina jų skaidymą ir stimuliuoja fibroblastų veiklą. Palengvina audinių elastingumo atsinaujinimą.

GELTONOSIOS AGUONOS
Sudėtyje esantis glaucinas atlieka svarbų vaidmenį lipolitiniame procese, skatindamas trigliceridų skaidymą į glicerolį ir riebiąsias rūgštis.

KAVA
Padidina termogenezę, skatina skysčių mobilizaciją ir adipozinių audinių riebiųjų rūgščių metabolizmą, sumažina jų apimtį

Raudonieji dumbliaiGeltonosios aguonosKava


Procedūros trukmė: 50 min
Procedūros kaina: 55 €

Procedūros trukmė: 85 min (+masažas)
Procedūros kaina:  75 €