Drenuojanti procedūra kūnui Bioline Bodysensaction Draining - Grožio akademija

Drenuojanti procedūra kūnui Bioline Bodysensaction Draining

BODYSENSACTION - Kūno grožio takai - specifinės Bioline” metodikos skirtos gundančios, lieknos ir dailios figūros atnaujinimui.

Kiekvienos metodikos specifinė procedūra, atliekama kartu su DTM (giliųjų audinių mobilizavimo) masažu, pasirinktinai pagal procedūras suteikia drenuojamąjį, liekninamąjį, celiulitą mažinantį arba formuojantį poveikius.  Kiekviena procedūra veikia specifines kūno problematikas: vandens sulaikymą, riebalines sankaupas arba lokalizuotą, infiltruotą, minkštą ir išsklaidytą celiulitą.

Kam tinkama drenuojamoji procedūra infiltruotam celiulitui?

BODYSENSACTION
 selektyviai ir intensyviai veikia kūno odos netobulumus - celiulitą, skysčių sulaikymą ir riebalų sankaupas - niekada neapleidžiant drėkinimo ir užtikrinant pastovų odos senėjimą lėtinantį poveikį. Procedūra sumažina „apelsino žievės“ požymius, stangrina. Oda tampa švelni ir elastinga. 

Kuo ypatinga drenuojamoji procedūra infiltruotam celiulitui?

TECHNOLOGIJA
Specialios profesionalių procedūrų formulės geriausiai panaudoja jūrinės kilmės veikliųjų medžiagų savybes - “osmoso efektą” ir “joninės apykaitos” procesus.

OSMOSAS
Tirpalas, su didžiausia druskos kristalų koncentracija pritraukia vandenį per pusiau pralaidžią membraną, taip pat kaip ir procedūros druskos pritraukia skysčius iš kūno, skatindamos drenavimą ir celiulito mažinimą.

JONINĖ APYKAITA
Dėl fizinės struktūros, purvas turi elektrinį krūvį ir prie savo paviršiaus prijungia mikroelementus ir jonus, kurie vėliau palaipsniui paskleidžiami į odą. Tuo pačiu metu, purvas sugeria medžiagas ir skysčius, pašalinamus iš epidermio sluoksnių. Skatina drenavimą ir toksinų pašalinimą.

Bioline Infiltruotas Celiulitas 
Koks drenuojamosios procedūros infiltruotam celiulitui poveikis?

Skysčių pertekliaus pašalinimas su jūros druska ir prabangiais natūraliais ekstraktais. Didelis mineralinių druskų ir vitaminų kiekis drėkina, suteikia odai elastingumo, vientisumo. Kosmetinis poveikis mažina infiltruotų audinių vandens kiekį.

Procedūros metu:

- Skatinamas drenavimas
- Šalinami toksinai
- Mažinamas skysčių sulaikymas 
- Gerinama mikrocirkuliacija
- Liekninamas ir lengvinamas kūnas
- Mažinami „apelsino žievės“ požymiai

Veikliosios medžiagos:

DUMBLIŲ PURVAS
Liekninimas. Purvas, praturtintas dumblių ekstraktais ir mikroelementais. Dėl joninės apykaitos poveikio suteikia odai veikliąsias medžiagas, sugeria iš odos pašalinamas medžiagas, skatina mikrocirkuliaciją ir riebalų metabolizmą.

JŪROS DRUSKOS GELIS
Drenavimas. Fluidas su dideliu kiekiu jūros druskos ir dumblių ekstraktu. Osmoso procesas pašalina iš audinių skysčių perteklių, kosmetinis drenuojantis poveikis sumažina celiulito požymius, ypatingai “apelsino žievės” efektą.

JŪROS DRUSKOS
Vertingas mikroelementų ir mineralinių druskų šaltinis, suteikiantis odai stiprumo, atsparumo, skatinantis infiltruotų audinių drenavimą ir gerinantis odos tonusą.

TAMSIEJI DUMBLIAI
Išskirtinės energizuojančios savybės skatina riebalų metabolizmą ir adipozinių audinių mažinimą.

KARTUSIS APELSINAS
Sudėtyje turi didelį kiekį sinefrino, kuris atlieka atrankinį termogeninį poveikį, veikiantį tik adipozinius audinius tikslingu lipolitiniu veikimu.

Jūros druskaTamsieji dumbliaiKartusis apelsinas

Procedūros trukmė: 60 min
Procedūros kaina: 55 €

Procedūros trukmė: 90 min (+masažas)
Procedūros kaina: 75 €