Ellanse indikacijos

ELLANSE INDIKACIJOS

Kiekvienas veidas yra skirtingas ir skirtingai sensta. Ellansé™ preparatų grupė buvo sukurta taip, kad odos užpildus galima būtų naudoti tikslingai tose vietose, kur Jums labiausiai reikia.

ANTAKIO IŠORINĖS DALIES PAKĖLIMAS (Lateral Brow Lift)

Ellansé™ užpildą galima įvesti po išorine antakio dalimi, kad ji būtų subtiliai pakelta. Taip Jūsų akys atrodys jaunatviškesnės, draugiškesnės ir atviresnės.


SKRUOSTŲ UŽPILDYMAS (AUGMENTACIJA) IR JŲ APIMTIES PADIDINIMAS (Cheek Augmentation & Volimzation)

Ellansé™ užpildą galima naudoti skruostikaulio srityje kontūro bei prarastos apimties atkūrimui, sugrąžinant jaunatviškesnę išvaizdą. Jis taip pat gali būti naudojamas įdubimų užpildymui bei nukarusių, pasmukusių skruostų korekcijai.


JUOKO RAUKŠLĖS (NOSIES IR LŪPŲ SRITYJE) (Nasolabial Fold)

Ellansé™ užpildą galima naudoti efektyviam raukšlių, jungiančių nosį su lūpų kampučiais, išlyginimui ir užpildymui.


ĮDUBIMAI ABIPUS SMAKRO (Pre Jawl Sulcus)

Šios įdubos negražiai pabrėžia žandikaulio kontūrą. Ellansé™ užpildu galima efektyviai išlyginti ir užpildyti šias vietas.


SMAKRAS (Chin)

Ellansé™ užpildas gali būti naudojamas smakro kontūrų korekcijai bei išryškinimui, kad aiškiau matytųsi žandikaulio linijos struktūra.


APIMTIES PADIDINIMAS SMILKINIŲ SRITYJE (Temporal Volimization)

Ellansé™ užpildu galima atkurti prarastas apimtis tokiose srityse kaip smilkinių įdubos, kurios ilgainiui gali atrodyti pakritę ar nukarę.


NOSIES FORMOS KOREKCIJA (Nose Reshaping)

Ellansé™ užpildą galima naudoti nosies defektų – iškilimų bei įdubimų – išlyginimui bei korekcijai, suteikiant jai tobulą profilį.


RAUKŠLĖS APLINK BURNĄ IR LŪPAS (PERIORALINĖS RAUKŠLĖS) (Peri-Oral Lines)

Su laiku oda aplink burną ir lūpas netenka apimties bei ryškumo, o tai gali sendinti veidą. Ellansé™ užpildas gali būti naudojamas raukšlių ir raukšlelių šioje srityje išlyginimui bei užpildymui.


LŪPŲ KAMPUČIŲ PAKĖLIMAS (Oral Commissures)

Ellansé™ užpildas gali būti naudojamas lūpų kampų pakėlimui, kad veido išraiška taptų natūralalesnė ir draugiškesnė.


MARIONETĖS RAUKŠLĖS (Marionette Lines)

Vertikalios raukšlės, esančios lūpų kampuose, gali sąlygoti pastoviai liūdną veido išraišką. Ellansé™ užpildys ir išlygins šias raukšles, sumažindamas jų matomumą.


SMAKRO RAUKŠLĖ (KLOSTĖ) (Mental Crease)

Ellansé™ užpildas gali būti naudojamas nusileidusios smakro raukšlės, esančios tarp smakro ir apatinės lūpos, pakėlimui, išlyginant ir užpildant šią sritį bei sumažinant smakro atsikišimą; taip smakras atrodys tvirtesnis.


IŠORINĖ PLAŠTAKOS PUSĖ

Ellansé™ užpildas gali sugrąžinti plaštakų odai prarastas apimtis, kad ši atrodytų jaunatviškesnė, gražesnė ir skaistesnė 


ellanse_indikacijos