Ar Ellanse užpildai saugūs?

AR ELLANSE UŽPILDAI SAUGŪS?

Ellansé™ užpildų grupė buvo sukurta taip, kad patenkintų Jūsų poreikius ir pateiktų saugius, klinikiniais tyrimais patvirtintus produktus, kurie suteiktų galimybę pasirinkti įvairias procedūros efektų trukmes.

  • Greitas poveikis – Jūs galėsite mėgautis savo nauja, natūralia ir gražia išvaizda netrukus po procedūros
  • Poveikio ilgalaikiškumasJūsų pasirinkta procedūros efekto trukmė yra unikali – nuo vienerių iki ketverių metų
  • Ilgalaikis efektas Ellansé™ užpildas išlaiko korekcinės procedūros efektą visą pasirinktos trukmės periodą
  • Visiška biorezorbcija – lyginant su kitais odos užpildais Ellansé™ visiškai suyra pasibaigus pasirinktai procedūros poveikio trukmei
  • Ypatingas saugumas – visa Ellansé™ užpildų grupė patikrinta dėl saugių bei aprobuotų komponentų (aprobuota FDA ir paženklinta CE) ir atlikti griežti jų saugumo tyrimai

Lyginant su kitais odos užpildais, Ellansé™ garantuoja Jums optimalius ir ilgalaikiškesnius estetinius rezultatus tik po vienos procedūros, o taip pat leidžia Jums dar ir sumažinti išlaidas.

Ellansé™ užpildai yra saugūs

Specialiai sukurti naudojimui pagal paskirtį, Ellanse™ užpildai pagaminti iš polikaprolaktono (PCL), kuris turi ilgą bei patikrintą saugumo istoriją ir yra naudojamas daugelio kitų CE sertifikuotų bei JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) aprobuotų, prekyboje esančių biorezorbuojamų medicininės paskirties produktų sudėtyje. 

Be to, Ellansé™ užpildai buvo patikrinti sertifikuotose tyrimų laboratorijose bei klinikinių bandymų metu, kurie patvirtino išskirtinį šių preparatų saugumą. Ellansé™ užpildai gaminami laikantis aukščiausių tarptautinių kokybės užtikrinimo direktyvų.

Visos Ellansé™ grupės odos užpildų (Ellansé™-S, Ellansé™-M, Ellansé™-L, Ellansé™-E) saugumo charakteristikos yra vienodos ir vieni nuo kitų jie skiriasi tik procedūros poveikio trukme.

Ellansé™ užpildai yra biorezorbuojami

Skirtingai nei kitų odos užpildų, Ellansé™ pasižymi visiška, iš anksto žinoma ir kontroliuojama biorezorbcija, kuri buvo patikrinta ir patvirtinta daugybės laboratorijų, ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų metu. Tai garantuoja, kad Ellansé™ visiškai pasišalins iš Jūsų organizmo, kai baigsis pasirinkta poveikio trukmė.

Ellansé™ užpildai stimuliuoja naujo kolageno gamybą

Ellansé™ užpildai stimuliuoja natūralius Jūsų organizmo procesus naujo kolageno gamybai, kuris sugrąžina Jūsų taip trokštamą jaunatvišką bei natūralią išvaizdą.

Ellansé™ užpildų gamybai nenaudojami gyvūninės ar bakterinės kilmės komponentai

Skirtingai nei daugumos kitų odos užpildų, Ellansé™ gamyboje nenaudojami gyvūninės, bakterinės ir  žmoginės kilmės komponentai, todėl nėra galimų alerginių reakcijų pavojaus. Ellansé™ užpildai pagaminti iš saugių sintetinių komponentų, o tai reiškia, kad Jūsų grožio specialistas korekcines užpildymo procedūras gali atlikti be alergijos testo.

                                                                                                                        ellanse_yra_saugus