Kas yra Ellanse?

Ellansé™ yra apdovanojimo už „Frost & Sullivan Europos 2011 metų technologijos novatoriškumą“ laimėtojas odos užpildų srityje!

                                                                                                                 Frost_&_Sullivan_apdovanojimas

Ellansé™ - unikalus ir novatoriškas odos užpildas, kuris pasižymi dvejopu poveikiu bei nauda: greitai pakoreguoja smulkias raukšleles ir gilesnes raukšles, o taip pat stimuliuoja paties organizmo kolageno gamybą. Ellansé™ - tai ilgiau išliekantys gražios, gaivios ir natūralios odos rezultatai, kad patiktumėte patys sau.

Kolagenas yra viena svarbiausių atraminių struktūrų, natūraliai aptinkamų mūsų odoje, padedanti išlaikyti reikiamą odos stangrumą, elastingumą ir tamprumą. Bėgant laikui mūsų oda palaipsniui netenka natūralaus kolageno, o tai sąlygoja veido odos suglebimą ir smulkių bei gilesnių raukšlių susidarymą. Ellansé™ odos užpildai naudoja natūralią organizmo reakciją jam savito kolageno gamybos stimuliavimui (naujam kolagenazės procesui) – sugrąžina odai gaivią, jaunatvišką išvaizdą.

Ellansé™ preparatai orientuojasi į klientų poreikius ilgiau džiaugtis gražia bei gaivia oda ir šiam rezultatui skirtų išlaidų efektyvumą. Keturios skirtingos užpildų versijos leidžia pacientams pasirinkti, kiek laiko išsilaikys procedūros poveikis. Ellansé™ odos užpildų grupę sudaro keturios skirtingos versijos: Ellansé-S (1 metams), Ellansé-M (2 metams), Ellansé-L (3 metams) ir Ellansé-E (4 metams).

Ellansé™ - unikalūs odos užpildai procedūroms, kurias atlieka Jūsų sveikatos priežiūros ir grožio specialistas, garantuojantys gražius, natūraliai atrodančius rezultatus, kurie gali išsilaikyti iki 4 metų, todėl nebereikia dažnų pakartotinių procedūrų. Tai pirmoji tokia odos užpildų grupė, pasižyminti unikalia „pritaikomo/suderinamo ilgalaikiškumo“ (“Tunable Longevity”) ypatybe, tai reiškia, kad Jūs galite pasirinkti, kiek ilgai išliks procedūros poveikis.

                                                                                                           ellanse_uzpildu_veikimo_laikas 

Ellansé™ skiriasi nuo kitų odos užpildų dėl ilgiau išliekančio efekto ir visiškos bei kontroliuojamos biorezorbcijos (STAT Technology™). Tai reiškia, kad Ellansé™ išlaiko absoliutų korekcijos poveikį tol, kol visiškai  pasišalina iš Jūsų organizmo po to, kai pasibaigia pasirinkta procedūros efekto trukmė.

Ellansé™
yra pranašesnis už kitus rinkoje siūlomus odos užpildus tuo, kad jo sudėtyje esantis unikalus derinys garantuoja visų šios grupės preparatų visišką ir iš anksto žinomą biorezorbciją; be to, suteikia galimybę pasirinkti individualią procedūros poveikio trukmę nuo vienerių (Ellansé™-S) iki ketverių (Ellansé™-E) metų.

Pasirinkus procedūrą su vienu iš Ellansé™ grupės užpildų Jums bus garantuotas puikus norimas estetinis rezultatas, kuriuo galėsite džiaugtis ilgiau nei po procedūros su įprastais užpildais, o ir kainuos mažiau. Skirtingai nei po procedūrų su kitais užpildais Jūs galėsite mėgautis ilgalaikiu gražiu rezultatu ir nebūsite priversti kartoti procedūrų kas 6-9 mėnesius. 
 

                                                                                                             ellanse_produkcija