Kolageno sintezę stimuliuojanti Ellanse

Kas yra Ellanse?

Ellansé™ - unikalus ir novatoriškas odos užpildas, kuris pasižymi dvejopu poveikiu bei nauda: greitai pakoreguoja smulkias raukšleles ir gilesnes raukšles, o taip pat stimuliuoja paties organizmo kolageno gamybą. Ellansé™ - tai ilgiau išliekantys gražios, gaivios ir natūralios odos rezultatai, kad patiktumėte patys sau.
Ellansé™ yra apdovanojimo už „Frost & Sullivan Europos 2011 metų technologijos novatoriškumą“ laimėtojas odos užpildų srityje!

Plačiau...


Iš ko pagaminti Ellansé™ odos užpildai?

Ellansé™
 yra sintetinis odos užpildas, kurį sudaro visiškai lygios polikaprolaktono (PCL) mikrosferos,  suspenduotos karboksimetilceliuliozės (CMC) gelyje vandens pagrindu. Ellansé™ yra saugūs ir klinikiniais tyrimais patvirtinti preparatai korekcinėms procedūroms.


Plačiau...


Ar Ellanse užpildai saugūs?

Specialiai sukurti naudojimui pagal paskirtį, Ellanse™ užpildai pagaminti iš polikaprolaktono (PCL), kuris turi ilgą bei patikrintą saugumo istoriją ir yra naudojamas daugelio kitų CE sertifikuotų bei JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) aprobuotų, prekyboje esančių biorezorbuojamų medicininės paskirties produktų sudėtyje. 

 

Be to, Ellansé™ užpildai buvo patikrinti sertifikuotose tyrimų laboratorijose bei klinikinių bandymų metu, kurie patvirtino išskirtinį šių preparatų saugumą. Ellansé™ užpildai gaminami laikantis aukščiausių tarptautinių kokybės užtikrinimo direktyvų.

Plačiau...

 


Ellanse indikacijos

Kiekvienas veidas yra skirtingas ir skirtingai sensta. Ellansé™ preparatų grupė buvo sukurta taip, kad odos užpildus galima būtų naudoti tikslingai tose vietose, kur Jums labiausiai reikia.

Plačiau... 


 

Ellanse