Estetinė medicina

ESTETINĖ MEDICINA

GROŽIO AKADEMIJA garantuoja savo estetinės medicinos produktų kokybę. Atstovaujame tokius pasaulyje pirmaujančius prekės ženklus: Restylane, Ellanse, Viscoderm, Alliaxin, Kelo-cote, Mesoestetic, DermaCeutic, IT Pharma, Revitacare ir kt. Mūsų estetinės medicinos, plastinės rekonstrukcijos ir chirurgijos gydytojai atlieka šias jaunystę grąžinančias procedūras:
 

  • Hialurono rūgšties užpildų injekcijos (veido, kaklo, iškirptės ir plaštakų viršutinės dalies atjauninimas, raukšlių išlyginimas/užpildymas, odos revitalizacija- drėgmės atstatymas):

RESTYLANE - STABILIZUOTOS HIALURONO RŪGŠTIES UŽPILDŲ INJEKCIJOS
Restylane- tai negyvulinės kilmės, stabilizuotos hialiurono rūgšties produktas, gelio pavidalo užpildas raukšlėms, pilnai biodegradabilus. Sukurtas Švedijoje, Q-Med kompanijos. Pradėtas naudoti 1996 m. Pasaulyje atlikta daugiau nei 10 mln. sėkmingų injekcijų, taigi tai yra labiausiai ištirtas, kokybiškas, saugus ir ilgai išliekantis "fileris" raukšlėms.

ALIAXIN - STABILIZUOTOS HIALURONINĖS RŪGŠTIES UŽPILDAS
Skiriamos trys šio užpildo formos, kurios taikomos skirtingoms indikacijoms: odos struktūros atkūrimui, odos tonuso, elastingumo ir stangrumo grąžinimui; raukšlėms kaktos-akių srityje, gilioms raukšlėms nosies-burnos zonoje, apimčių skruostų ir smakro vietose padidinimui; lūpoms - lūpų kontūrų paryškinimui ir jų apimties padidinimui, lūpų kampučių korekcijai, raukšlių aplink lūpas sumažinimui. 

VISCODERM - IŠGRYNINTOS NATŪRALIOS HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS
Viscoderm - medicininė priemonė, leidžiama į odą. Sudėtyje yra labai išgrynintos natūralios hialurono rūgšties, savo molekule panašios į endogeninę (organizme esančią) hialurono rūgštį.
 

  • Polikaprolaktano užpildo injekcijos (atjauninimas, raukšlių išlyginimas/ užpildymas):

ELLANSE - POLIKAPROLAKTANO UŽPILDO INJEKCIJOS

Ellansé yra sintetinis odos užpildas, kurį sudaro visiškai lygios polikaprolaktono (PCL) mikrosferos, suspenduotos karboksimetilceliuliozės (CMC) gelyje vandens pagrindu. Šis užpildas pasižymi dvejopu poveikiu bei nauda: greitai pakoreguoja smulkias raukšleles ir gilesnes raukšles, taip pat stimuliuoja paties organizmo kolageno gamybą.

  • Kalciohidroksilapatito injekuojamojo implanto injekcijos (veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų viršutinės dalies atnaujinimas, raukšlių išlyginimas/užpildymas, veido formos korekcija):

RADIESSE - KALCIOHIDROKSILAPATITO UŽPILDŲ INJEKCIJOS
Jeigu norite atrodyti gražesnės, atjaunėjusios, bet neketinate naudotis plastinės chirurgijos siūlomais sprendimais, siūlome RADIESSE. Tai bendrovių „Bristol-Myers Squibb“ ir „BioForm Medical“ sukurtas poodinis užpildas. Jis atkurs prarastą audinių stangrumą, pagerins jūsų išvaizdą, pakoreguos veido bruožus, išlygins raukšles. RADIESSE yra 100 proc. biologiškai suderintas ir suyrantis produktas, kurio sudėtyje yra kalcio hidroksilapatito (CaHA) sferų. CaHA sferos pateikiamos vandeningos želės konsistencijos, kad būtų patogu atlikti injekcijas. CaHA sferos yra nuo 25 iki 45 mikronų ir sudarytos iš kalcio bei fosfatų jonų, kurių yra žmogaus audiniuose. Vieną kartą įšvirkštos į pluoštinį audinį, CaHA dalelės suformuoja „pastolius“, kurie pagerina įsiskverbimą į audinius.
 

  • Botulino toksino injekcijos (mimikos raukšlių atpalaidavimas, neurologinio pobūdžio indikacijos (pvz.: migrena), per gausaus prakaitavimo stabdymas):

DYSPORT - BOTULINO TOKSINO (BOTOKS) INJEKCIJOS

DYSPORT yra bakterijų Clostridium botulinum toksinas. DYSPORT  sutrikdo mediatoriaus acetilcholino išsiskyrimą nervų galūnėlėse, todėl sutrinka nervinio impulso sklidimas nervo ir raumens jungtyje bei raumens susitraukimas. Kadangi mediatorius neišsiskiria, raumuo atpalaiduojamas ir padedama sumažinti tam tikrus patologinius raumenų susitraukimus.

  •  Karpų, kapiliarų ir randų šalinimas (taikomas neskausmingasis būdas). 

RADIOCHIRURGIJA - PATOLOGINIŲ ODOS DARINIŲ ŠALINIMAS ELLMAN BIOTECHNOLOGINIU SKALPELIU
RADIOCHIRURGIJA - vienas saugiausių būdų šalinti patologinius odos darinius, kapiliarus ir nepageidaujamus plaukelius. Grožio Akademijoje patologinių odos darinių šalinimas ELLMAN biotechnologiniu skalpeliu.