Kas yra Viscoderm?

Nuolat vykstantis endogeninės hialurono rūgšties praradimas stipriai pagreitina odos senėjimo procesus, kurie sąlygoja progresuojančią odos tekstūros degradaciją ir raukšlių bei kitų odos defektų atsiradimą.

VISCODERM® preparatai užkerta kelią hialurono rūgšties kiekio sumažėjimui ir kovoja su tokio sumažėjimo poveikiu odai, atkurdami jos struktūrą net giliuosiuose sluoksniuose ir sustiprindami odos audinius.  VISCODERM®- medicininė priemonė, leidžiama į odą. Natūralus grynumas

VISCODERM® preparatų sudėtyje esanti hialurono rūgštis išgaunama biofermentacijos būdu iš natūralių substratų, išvengiant bet kokios cheminio pobūdžio modifikacijos, kas ir garantuoja puikų biologinį suderinamumą bei toleravimą. 

Tikslingas poveikis prieš senėjimo procesus

VISCODERM® yra trijų rūšių, t. y., trijų skirtingų hialurono rūgšties koncentracijų. Tai leidžia pasirinkti tinkamiausią hialurono rūgšties kiekį tam, kad būtų pasiektas reikalingas odos plotas ir atkurtos audinio funkcijos.

Efektyvi biorestruktūrizacija
VISCODERM® preparatai, naudojami gilesnėms mikroinjekcijoms, užtikrina tolygų pasiskirstymą dermoje, tuo išsaugodami biologines sąlygas aktyviąjam odos metabolizmui ir atkurdami natūralų odos grožį.                                                                                                           

viscoderm_logo